Ей, Маріє

4 months ago

Перестаю перейматися невдалими ракурсами, розтріпаним волоссям чи шкірою без тони штукатурки на фото. Ну, бо ось так я виглядаю, так сталося, всьо. 
Відрощую натуральний колір волосся, викинула бронзер, а палетку тіней використовуючи хіба як дзеркало. Рік чи два тому я б цілий день думала про те, що всі звертають вигляд на те, що у мені не так. 
Зовнішність - це не головне, так. Але від того, чи сприймаєш ти своє відображення у дзеркалі, залежить багато. Коли ти не зациклена на тому, що в тобі не так, раптово з'являється трошки сил на роботу чи ще щось. Коли ти не переживаєш за свій ніс і його довжину, раптово легше стає спілкуватися з людьми, які - о боже мій - не розглядають тебе з думкою "як вона може так виходити з дому?!" А якщо й розглядають, то відповідь теж є: та нормально, в принципі, можу. Навіть дуже нормально.

Перестаю перейматися невдалими ракурсами, розтріпаним волоссям чи шкірою без тони штукатурки на фото. Ну, бо ось так я виглядаю, так сталося, всьо. Відрощую натуральний колір волосся, викинула бронзер, а палетку тіней використовуючи хіба як дзеркало. Рік чи два тому я б цілий день думала про те, що всі звертають вигляд на те, що у мені не так. Зовнішність - це не головне, так. Але від того, чи сприймаєш ти своє відображення у дзеркалі, залежить багато. Коли ти не зациклена на тому, що в тобі не так, раптово з'являється трошки сил на роботу чи ще щось. Коли ти не переживаєш за свій ніс і його довжину, раптово легше стає спілкуватися з людьми, які - о боже мій - не розглядають тебе з думкою "як вона може так виходити з дому?!" А якщо й розглядають, то відповідь теж є: та нормально, в принципі, можу. Навіть дуже нормально.

2 Comments

mokryk

mokryk

Ти крута!♥️ Всьо!

4 months ago

ttaker

ttaker

😍💜😻

4 months ago

101 Likes