Albania Photos on Instagram

See related and similar tags

Report inappropriate content

@zivaro_real_estate

🔊Jepet me qira dyqan tek 9 Kateshet, pas Ambulances, prane Qendres se Tiranes. Dyqani eshte ne katin e pare dha ka siperfaqe 50m2. Eshte i pershtatshem per aktivitete te ndryshme biznesi apo dhe per zyra. Zona ne te clen ndodhet e ben ate mjaft te favorshem per cdo lloj biznesi. - Cmimi 60000 leke/muaj dhe jepet bosh. Kontaktoni ne 0695784063 per me shume informacione. - #zivaro #zivarorealestate #realestateagent #Investor #home #property #realestateinvesting #kerkoj #shes #albania #tirane #blej #shtepimeqera #zyrameqera #qera #garsoniere #duplex #shtepiprivate #investim at Zivaro Real Estate

0
@olympicalbania

D-2 for the Tirana Trophy in Olympic Park "Feti Borova"! #taekwondo #tirana #albania #competition #trophy @worldtaekwondo.pr @tirana_trophy at Tirana, Albania

0
@jetnor_gjoklaj

0
@ratech_albania

⚡️💥🔥Si të mbroni biznesin tuaj ndaj rrezikut të zjarrit? ➡️ Duke përdorur sistemin e duhur të DETEKTIMIT të burimit të zjarrit – ALARMIT në rast emergjent – REAGIMIT të shpejtë! #SkuadraRatech projekton dhe zbaton me kujdes Sistemet Profesionale të markës prestigjoze #TeletekElectronics. ▪️Sistem Konvencional ▪️Sistem i Adresuar 📲+355672020224 📧[email protected] #FireAlarmSystem #Teletek #Electronics #Sensor #Detector #Siren #Panel #Accessories #Fire #Alarm #Systems #Conventional #Addressable #Technology #Innovative #RatechAlbania #Ratech #albania

0
@shifna_npedonale

Anija luftarake tek ishulli Shirokes Foto Nenshati #shifnanpedonale #shkoder #shkodra #albania #shiroka at Shkodër, Albania

0
@share.balkan

👉🏻😍 Tag your friend you would visit together! ✨👇🏻 . . 👉🏻Follow @share.balkan for more . 👉🏻Follow @share.balkan for more . . 📍Serbia 🇷🇸 . 📷 Photo by @bokipava . #belgrade #travelgram #traveling #serbian #travelphotography #travelblogger #serbia . at Serbia Belgrade

1
@fitness_consult.al

Nuk eshte e nevojshme te rrime ne palester me ore te tera.Stervitja duhet te jete e shkurter dhe efektive #fitnessconsultal #tirana #albania #palester #motivim #tiranafitness #tiranagym #gymalbania #shqiperi #shqiperia #shqip #shqiptar #ushqim #fitnessalbania #albaniafitness #albaniagym #ushtrime

0
@aksesore_atelie_drima

Aksesore Atelie Drima 20 vjet Eksperience Cilesia jone ploteson shijet tuaja. Cel : 0697806576 Adresa : Rruga Ferit Xhajko Perballe Tregut Industrial #aksesoreateliedrima #fashion #dress #jewerly #accessories #textile #shopping #Albania #Kosovo

0
@intertravelpoint

🇦🇱Festat e Nentorit 🇦🇱. 🕌 #STAMBOLL 🕌 #istanbulturkey #tirana #albania #oferta 👉Nisje Dt. 28 Nentor! 4 Dite! Cmimi €107 ✦✦ 3 Net akomodim ne Hotel 4 Yje Lux ne Stamboll ✦✦ 🛳Lundrim me traget ne Bosfor dhe turkish show ne anije 🛍Shopping ne Grand Bazar (tregu me i mad i Stambollit) 👣Vizitojme: Xhamine Blu, Kisha e Shen Sofise, Topaki Sarajet (Pallatin e Sulltanit), Pallati Dollmabahces, etj... etj... 🔖🔖 Ne cmim per personin përfshihen: ✓● Udhëtimi me autobus vajtie – ardhje sipas programit ✓● Akomodim per 3 nete ne hotel 4 yje ne Stamboll ✓● Mengjeset gjate qendrimit ne hotel ✓● Shoqërues shqiptar gjatë qëndrimit jashtë Shqipërisë. ✓● Taksat turistike ✓● siguracioni per ata qe i bejne share ofertes.. 🛑Në pagesë nuk janë përfshirë: 1. Gjithshka që nuk është përmendur në këtë program. 2. Hyrjet në monumente dhe muzeume. ♻️Behuni pjese e eksperiencave me te bukura 📲Na kontaktoni : 📲 ‪0692065501‬☎‪057120028‬
📍 skype; Inter TravEl ✉‪[email protected]‬ 💶 Per pagesen mund te vini pran zyrave tona 💶 REIFFEISEN BANK 💶 Nepermjet WESTER UNION

0
@ilirtepelena

Another success story of 🇦🇱 Honorary Consul Omer Susli - a new "baby born" in the Romanian market, Homelux.ro. Proud of your great job dear Omer and congratulations! Counting on you to renew this experience very soon in #Albania.

0
@revistakozmetike

Rimeli i fundit i L’ Oreal. Ka brenda vajra ushqyes dhe nje furce qe ben te mundur ndarjen e qerpikeve ne menyre te imët. #revista #revistakozmetike #produktekozmetike #qerpike #lekure #beauty #makeup #eyebrows #tirana #albania #eyelashes #prishtina #mascara #rimel at Tirana, Albania

1
@innews.al

Banorët e “Astirit” tentojnë të futen në Parlament, deputetët e opozitës i bashkohen protestës #intvalbania #innews #news #albania

0
@realnews.tv

Aktorja e njohur turke Beren Saat ka vendosur t’i rikthehet karrierës së saj si aktore, pas një shkëputje të gjatë. Ajo po përgatitet për të qenë pjesë e serisë së dytë të “The Protecter”, krahas aktorit Cagatay Ulusoy (Sarp i ‘I Infiltruari’. Netflix njoftoi marrëveshjen me Saat me anë të një postimi në rrjetet sociale. “Mirë se erdhe, edhe ne të kemi pritur”, shkruhej në mesazhin e ‘Netflix Turkiye’ në ‘Twitter’. Duke ditur fuqinë e madhe të këtij rrjeti filmash, mund të themi se Beren sapo hapi dyert e suksesit botëror. Për mungesën e Saat në filma, është aluduar shumë, madje ka pasur dyshime se ajo nuk pranonte të nënshkruante kontrata pa vendosur një shifër të majme. Megjithatë, suksesi i serialit të parë e ka bindur ‘Sulltaneshën Kosem’ të mos e mendojë dy herë ofertën. #berensaat #cagatayulusoy #netflixturkey #rrealnews #albania

0
@rajfi_group

at Durrës

1
@varrosi.fans

0
@focus24.info

Mirmengjesi 😊 Ju urojmë një ditë të mbarë 🤗 MAGNFIGIC LAKES OF LURA, DIBËR - ALBANIA #lura #albania #visitlura #visitalbania #beautifulalbania #nature #explore #trees #autumn 🍁 #focus24.info at LURA

0
@wolfs_bike_on_tour

#throwback Wenns draußen nass und kalt ist, schmiedet man gerne Pläne - wer von euch weiß schon jetzt, wo es 2019 mit dem Motorrad hingeht? 🐺 Where will you start your motorcycle adventure next year? Albania always offers a nice mixture of gravel roads and seaview like on this picture... ⛰ 🏝 🏍💨 . . . #albania #llogara #llogarapass #triumphmotorcycles #triumphtiger #triumphtiger800xc #tiger800 #fortheride #motorcycle #motorrad #moto #adventurebike #adventurebikerider #motorcycleadventure #touratech #madeforadventure #reiseenduro #traveladdict #travelblogger #motovlogger #motoblogger #austrianblogger #bigtrail #bigtrailaustria #wolfontour #bikeontour . . . @triumphgermany @touratech @touratech.at at Llogara National Park

0
@sofraturketirana

Turkish Cuisine – Dessert with Cheese and Syrup (Künefe) @sofraturketirana Adresa: Rr. e Kavajës, nr. 169, Tıranë-Albania Kontakt: 04 222 6818 / 067 30 84 611 #sofraturke #sofraturketirana #turkishrestaurant #turkiye #sofra #albania #kuzhinaturke #turkishcuisine #turkishdessert #sekerpare #turkrestaurantcuisine #halalcuisine #hallallturk #lahmacun #kuzhinaturkehallall #rrugaekavajestirane at Sofra Turke Tirana

0
@martinus_no_haze

at Lëkurësi Castle

1
@nike_adidas_ayakkabisi

1
@nike_adidas_ayakkabisi

0
@nike_adidas_ayakkabisi

2
@astritkika

at Graast

0
@almira.h24

at Tirana, Albania

0
@ajfeen

#Tirana is extremely pretty at night. Although I'm not a fan of Christmas in November. Humbug. #Albania

0
@kozmetik.jadore

Porosit tani 📲📲 0674475206 Dergesa ne gjithe shqiperine Tirane transportin falas ,Brenda dites Pagesa cash #tirana #albania #durres #korca #fier #vlore #shkoder #kuks #saranda #gjirokaster #elbasan #burrel #puke #mirdita #permet #gjirokaster #saranda #skrapar #tropoja #berat #dibra

0
@yanabelli

Говорят , русские самые красивые женщины, а итальянцы самые романтичные мужчины.А вы как думаете?! . . . Своё личное мнение мне удалось сформировать только в #albania Итак,сейчас итальянцев в этой стране так много , что их можно встретить на каждом углу.Так как экономика Италии (со слов самих же #italiano ) в наши дни не столь привлекательна для инвестиций , они подались в те края , где их доходы кажутся королевскими.И понятное дело , ведут они себя здесь как люди сошедшие с трона.Но что у них не отнять , так это теплоту душевную и склонность окружать себя только позитивом и прекрасным.Коллегу по работе , сестру и жену он, итальянец , будет с первых же дней знакомства назвать #princess #bella #amore , потому что он так чувствует.Его так с детства воспитывали в огромной любви и уважению к женщине,маме.Может ли итальянец преувеличить, может.Но не корысти ради , а просто натура такая подавать все «слишком».Отдаленно напоминает Кавказ , однако все здесь обусловлено Высокой модой, Великой музыкой,искусством и архитектурой.Они рождены среди прекрасного.Всегда чистоплотны , хорошо одеты и знают толк в вине.Конечно не все такие, и не все наши русские мужичина чёрствые.Но у нас есть одна оговорка «типа если мужик романтичный и нежный, то он уже не мужик».Вот этим-то возможно и манит нас берег заморский.Кстати , хорошо потанцевали тогда,Друг at Te Latini

9
@tarzim_ayakkabicim

1
@tarzim_ayakkabicim

0
@tarzim_ayakkabicim

1
@clichealbania

That day of the year when you can get the best Deals! 😍 Duke nisur që sot mund të përfitoni nga Black Friday në #Cliche. Nxitoni që të përfitoni të parat! 😉 30% Ulje në kategoritë e portofolave, cantave, shallave dhe bizhuve fashion. Nxitoni!!! #blackfriday #clichealbania #sales #thursdayandfriday #bestdeals #happiness #shopping #tirana #albania —————————————————— Per porosi na kontaktoni ne Inbox/Whatsapp: 355694022393. Online >>> www.clicheshop.al

0
@griseldaqarku

😍

7
@adriatikgacaferi

In-front of mountains, we are very small. #valbona #albania at Valbonë Valley National Park

9
Next »