Gjakove Photos on Instagram

See related and similar tags

Report inappropriate content

@press_zone

Tag Naj Shoqe 😅 . . . . . . . . . . . . . ••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••• Follow @press_zone per mshum 📱🔥 ••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••• . . . . ••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••• Pm Me Per Share 💸📱 ••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••• . . . . . . . . . ••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••• #kosovo #kosova #shqip #shqiperia #mozzik #gjakove #shengenvisa #ulqin #mozzikfans #skenderaj #gjakova #gjakove #gilan #prishtina #prishtinacity #pristina #peja #dragash #viti #ferizaj #getinjo #podujeva #prizeren #dhuratadora #dhurata #dualipa #ritaora #kmn #kmngang #kmnazet #azet •••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••

0
@aloa_onlineshop

0
@optika_roka

Syze me dioptri për të vegjëlit tuaj . Korniza së bashku me xhamat gjermane antireflex vetem 49.99 euro Caktimi dioptrisë gratis!! #optikaroka #gjakove

0
@aloa_onlineshop

0
@gaiasgifts.al

at Gaia's Gifts

0
@hartaeyjeve

Hartat tona të personalizuara të konstelacioneve yjore shfaqin pamjen aktuale të qiellit nga data dhe vendndodhja që ju ofroni! Këto janë ilustrime reale të qiellit aktual të natës & ditës, siç shihet në çdo vend kudo në botë, e cila u krijua nga një katalog prej mbi 1 milion yjesh dhe planetesh. #HartaeYjeve #PorositOnline #stars #Kosovo #Gjakove #Giftp

0
@grosirpembalutmurah

Hai gaes Sabtu malam atau malam minggu nih? Kabar baik. Open Reseller yesss Syaratnya mudah banget. Cukup dengan beli 4 pack pembalut. Udah. Se-simple itu. Pembalut Kain Siklus Info harga dan pemesanan silahkan lewat . 👉👉 WA 085848764186 #pembalut #pembalutwanita #pembalutsehat #pembalutkain #pembalutherbal #pembalutmurah #pembalutsiklus #pembalutaman #pembalutkainsiklus #banyakwarna #follow4follow #line #stylehaus #kyashtrregulli #gjakove #baturaden #purwosari #karangmangu #karangsalamlor #karangtengah #himadaolshop

0
@aloa_onlineshop

0
@optika_roka

New collection Brendi #vogue na vjen me modele dhe forma interesante per ti pare te gjitha modelet vizitoje #optikaroka #luxottica #madeinitaly #gjakove

0
@aloa_onlineshop

0
@qeshzemer

Krejt e njohim dikon qe ja nis me ushtru pa pas lidhje qysh duhet.. 😂😂 • ꜰᴏʟʟᴏᴡ 👉 @qeshzemer •  #qeshzemer #shqip #shqiperia #albania #kosova #kosovo #balkan #prishtina #tirana #shkup #tetova #ulqini #prizren #mitrovice #peja #gjilan #ferizaj #gjakove #podujeva #humor #muzike

2
@aloa_onlineshop

0
@aloa_onlineshop

0
@aloa_onlineshop

0
@lindita_leadership

2
@hilltop_accessories

at Pristina

0
@lindita_leadership

0
@lindita_leadership

0
@aloa_onlineshop

0
@homestylenagavci

Pasqyre dekorative do ti gjeni tek @homestylenagavci 👌 Ju premtojmë që do dukeni bukur🤣😍 ⠀ ⠀ #homestylenagavci #mirror #homedecor #gjakove at HOME STYLE NAGAVCI

0
@lindita_leadership

0
@aloa_onlineshop

0
@aloa_onlineshop

0
@vefadekor

0
@lindita_leadership

1
@aloa_onlineshop

0
@aloa_onlineshop

0
@aloa_onlineshop

0
@aloa_onlineshop

at Pristina

0
@aloa_onlineshop

at Pristina

0
@esra.shop

❄THONË KUR NARTHIN KËMBËT NERTH TËRË TRUPI ❄ME MES'TE TERMIKE KËMBËT NUK NARTHIN PO N' PIKË TË DIMRIT❄, SI N'PIKË TË VERES🌞 Mbathje të trasha apo Mes'te për të dy gjinitë. Nr: 42-43 Nr 44-45 Mestet termike janë të qendrueshme deri 3 dimëra dhe mbathen me të gjitha llojet e këpucave... Çmimi në Dyqan 5.50€ Çmimi Online: 8.50€ INFO: Blerja në dyqanet "Esra Shop" gjithmon ju kushton më lirë.. Për porosi Online Viber +38349211032 WhatsApp +38649211032 Porosia arrin 24/48orë Dyqanet punojnë 11:00 - 18:00 ➡PRISHTINË Rruga "Mustaf Kruja" mbrapa teatrit kombëtarë te 4llullat dyqani "Te Daveti" . ➡PRISHTINË Rruga "Bajram Bahtiri" përball Xhamisë së llapit fillim rrugës për Podujevë. ➡PRIZREN: Rruga "Ismet Jashari" përball Shkolles "Mustaf Bakia" dyqani "Te Daveti" . ➡PODUJEVË: Qendra tregtare ''Agnesa'' Esra Shop Orari i punës 11:00 - 22:00 Esra-Shop - S'ka më lirë, veq lodhesh... . #albania #kosova #shopping #followus #followforfollow #followforfollowback #prishtin #prizren #podujev #ferizaj #gjakove #peje #likeforlike

0
@esra.shop

🍃Tonik për pastrim të fytyrës nga make-up 🍃 Sasia: 125ml Çmimi në dyqan 5.50€ Çmimi online: 8.50€ . . .📗Vetitë antivirale, antibakteriale , antifungale dhe antiseptike të pemës së çajit australian janë testuar dhe miratuar shkencëtarisht. . .🍃Ku pema e çajit australian është një nga pastruesit më të mirë e të njohur botëror . Toniku ka përmbajtje plotësisht natyrale .🍃 . . 🍃Toniku nga pema e çajit australian shërben për pastrimin e fytyrës nga makeup i dhe ndihmon në mbrojtje të lëkurës nga bakteret, duke ndihmuar hapjen e poreve në lëkurë, dhe për të siguruar freskin e lëkurës. 🍃 . .📗Blue Ocean Tonik me formën e saj jo-alkoolike do t'ju ofrojë shëndetin e natyrës. . .📗Përdorimi: Të aplikohet me ndihmën e pambukut në fytyrë dhe kështu të pastrohet make-up i nga fytyra. . .🚫Mbani larg fëmijëve dhe në vend të thatë e të ftohtë.🚫 . . . INFO: Blerja në dyqanet "Esra Shop" gjithmon ju kushton më lirë.. Për porosi Online Viber +38349211032 WhatsApp +38649211032 Porosia arrin 24/48orë Dyqanet punojnë 11:00 - 18:00 ➡PRISHTINË Rruga "Mustaf Kruja" mbrapa teatrit kombëtarë te 4llullat dyqani "Te Daveti" . ➡PRISHTINË Rruga "Bajram Bahtiri" përball Xhamisë së llapit fillim rrugës për Podujevë. ➡PRIZREN: Rruga "Ismet Jashari" përball Shkolles "Mustaf Bakia" dyqani "Te Daveti" . ➡PODUJEVË: Qendra tregtare ''Agnesa'' Esra Shop Orari i punës 11:00 - 22:00 Esra-Shop - S'ka më lirë, veq lodhesh... . #albania #kosova #shopping #followus #followforfollow #followforfollowback #prishtin #prizren #podujev #ferizaj #gjakove #peje #likeforlike

0
@onlineshopwotoks

Për të aposionuarit e fitnesit🏋️‍♂️🏋️‍♂️Litar për ushtrime 💪 🔥🔥Vetëm 26.16€🔥🔥 🚛Transporti FALAS 💵Pagesa pas pranimit të porosisë!📦 📱Viber: +383 44 300 035 📱Inbox 📱Facebook: Online Shop Wotoks 🖱️Web: wotoks.com. #porosite #blejngashtepia #transportifalas #fitnes #gym #prizren #gjilani #prishtina #ferizaj #viti #gjakove #peje #kosovo #mitrovica at Ferizaj

0
@aloa_onlineshop

0
@aloa_onlineshop

0
@vefadekor

0
@aloa_onlineshop

0
@aloa_onlineshop

0
@aloa_onlineshop

at Kosovo (region)

0
@aloa_onlineshop

1
@aloa_onlineshop

0
@aloa_onlineshop

0
Next »