Kosovo Photos on Instagram

See related and similar tags

@drkcana

Succes is my only motherfckin option, failure‘s not. #eminem #ootd #instagram #leatherjacket #stuttgart #germany #kosovo #albania #necklace #night #lyrics #picoftheday

1
@elektra.ks

Moulded case circuit breakers me kualitet dhe qmime më të mira në treg nga brendi ELMARK Elektra distrubutor eskluziv për Kosove Ferizaj: Rr. Vllezerit Gervalla përballë market GURIT dhe ne Han të Elezit Rr.Adem Jashari Numrat kontaktues: 049598266 0290385385 Email: [email protected] ose na shkruani në Inbox. ELEKTRA zgjidhja juaj më e mirë... #elmark #circuit #breakers #case #elektra #elektrik #ferizaj #kosova #kosovo

0
@balkanbikini

1
@kmn.habubs

0
@ardian.0.2

0
@shkumsi

Life as we see it. ⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀ ➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖ ⠀⠀⠀⠀⠀👉@shkumsi👈 ⠀⠀⠀ 💡💡💡Fakte💡💡💡 ⠀⠀⠀🕯️🕯️🕯️Thenie🕯️🕯️🕯️ ⠀⠀⠀💪💪💪Motivim💪💪💪 ⠀⠀⠀✍️✍️✍️Keshilla✍️✍️✍️ ⠀⠀😯😯😯Kuriozitete😯😯😯 ➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖ ⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀ ⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀ #motivim #inspirim #shprehjemotivuese #shprehje #thenie #theniemotivuese #tirane #tirana #albania #kosova #prishtina #kosovo #pristina #gjakova #prizren #durres #fieri #vlore #berat #macedonia #shkup #butrintimeri #butriors #luanator #encatics #dorators #dafinators #dhuratadora #kidator

0
@sunasport

•POROSIT ONLINE• #peje #kosovo #kosova #sunasport Instagram /sunasport

0
@hiphopp_al

Per ata që nuk e din Fero dhe Kastro dikur kishin këng së bashku ! Ja dhe videoja në vazhdim ju shpalos gjithçka 😊 Tag shokun shoqen qe duhet me pa këtë video ✌

5
@sunasport

•POROSIT ONLINE• #peje #kosovo #kosova #sunasport Instagram /sunasport

0
@hildezudemgardddddp

It will never be between you and them It will always be between you and God #nike #kosovo #outfitonfleek #instagood #white #beutifulview #dieseeine #030 #berliner #rugova #peja #girlstrip

0
@kosovahikingtrips

MAXX HIKE TO 3 PEAKS, OSHLAK, KOXHA BALLKAN AND BULEC, 15 SEPT 19 Ishte ditë e bukur dhe e gjatë ecjeje nëpër majet e grykës së Prizrenit / Sredskës. Fillimin e bëmë nga Prevalla ku vizituam Majën e Oshlakut / Muzhlakut 2212m. Atje takuam edhe një grup të bjeshkatarëve nga Gjilani. Pas pushimit vazhduam nëpër kurrizin e Oshlakut dhe zbritëm në rrafshin mes Koxha Ballkanit. Aty u furnizuam me ujë dhe vazhduam ngjitjen për në Majën e Koxha Ballkanit 2043m. Gjatë lëshimit nga maja e dytë përjetuam perendimin e diellit me pejsazhe pa fund. Majën e tretë, Bulecin e vizituam në orën 18 dhe bëmë një pushim për foto. Lëshimin e fundit e bëmë deri te fshati Pllanjane. Të gjithë 100 pjesmarresit e kësaj dite e përfunduan rutën e nëpër 3 maje pa problem. Përgëzime të gjithëve !! Po vijnë më shumë foto !! Live to the Maxx! #njeri #livetothemaxx #hikingnjeri #kosovahikingtrips #bjeshkataria #kosova #kosovo #sredackazupa #grykaeprizrenit #sharrmountains #bjeshketesharrit #oshlaku #koxhaballkan #bulec #outdoors #adventure #hiking #trekking #hikinginkosovo

0
@albaniatunes

Getinjo - FREESTYLE - - Follow 👉@albaniatunes👈 Follow 👉 #albaniatunes 👈

2
@kosovahikingtrips

MAXX HIKE TO 3 PEAKS, OSHLAK, KOXHA BALLKAN AND BULEC, 15 SEPT 19 Ishte ditë e bukur dhe e gjatë ecjeje nëpër majet e grykës së Prizrenit / Sredskës. Fillimin e bëmë nga Prevalla ku vizituam Majën e Oshlakut / Muzhlakut 2212m. Atje takuam edhe një grup të bjeshkatarëve nga Gjilani. Pas pushimit vazhduam nëpër kurrizin e Oshlakut dhe zbritëm në rrafshin mes Koxha Ballkanit. Aty u furnizuam me ujë dhe vazhduam ngjitjen për në Majën e Koxha Ballkanit 2043m. Gjatë lëshimit nga maja e dytë përjetuam perendimin e diellit me pejsazhe pa fund. Majën e tretë, Bulecin e vizituam në orën 18 dhe bëmë një pushim për foto. Lëshimin e fundit e bëmë deri te fshati Pllanjane. Të gjithë 100 pjesmarresit e kësaj dite e përfunduan rutën e nëpër 3 maje pa problem. Përgëzime të gjithëve !! Po vijnë më shumë foto !! Live to the Maxx! #njeri #livetothemaxx #hikingnjeri #kosovahikingtrips #bjeshkataria #kosova #kosovo #sredackazupa #grykaeprizrenit #sharrmountains #bjeshketesharrit #oshlaku #koxhaballkan #bulec #outdoors #adventure #hiking #trekking #hikinginkosovo

0
@pas_neser

What 😱😱😂

2
@kuotat_ 1
@nikeshoppeje

•POROSIT ONLINE• #peje #kosovo #kosova #sunasport Instagram /sunasport

0
@shqipsport.al

0
@lexo.falendero 1
@denise.blck_

0
@kmnbebi

0
@plan2success

Dhe pas asaj që ndodhi nuk folëm më pastaj .. 💥 - Follow us today 👉 @plan2success - #english translate ❤ 👇 - And we didn't talk after that. - Photo 📷: belong to their respective owners ( DM for credit or removal ) - #attitudequotes #talktome #nowords #inspiringquotes #successmore #successdiaries #successtips #successquote #motivationdaily #motivationiskey #inspirationalwords #inspirationquote #inspirationdaily #quotesforlife #womeninbiz #lovequotesandsayings #quotesdaily #quotespage #businesswoman #love #albanian #kosovo #shqiperia #tirana #prishtina #mindsetiseverything #mindsetquotes

0
@seriale.humoristike_

@haradindulla 😂 - 🅻🅸🅺🅴/🅵🅾︎🅻🅻🅾︎🆆 𝙋𝙚𝙧 𝙢𝙚 𝙨𝙝𝙪𝙢𝙚 𝐹𝑜𝓁𝓁𝑜𝓌 @seriale.humoristike_ 𝓅𝑒𝓇 𝟣𝟦𝓀 𝕾𝖊𝖗𝖎𝖆𝖑𝖊.𝖍𝖚𝖒𝖔𝖗𝖎𝖘𝖙𝖎𝖐𝖊_ 👍🏻 𝙻𝙸𝙺𝙴📋 𝙲𝙾𝙼𝙴𝙽𝚃 👥 𝚃𝙰𝙶 𝙵𝚁𝙸𝙴𝙽𝙳𝚂 #gjilan #pristina #gjakova #peja #mitrovica #ferizaj #kosovo #kosova #albania #saranda #vlora #qkakashpija #stupcat #osamire #shpknazi #mozzikfans #butrintimeri #dafinators #dafinazeqiri #kidators #luanator #diaspora #humorshqip #babastars #butriors #kosovo #albania

1
@tacticalstorekosovo

FLASH DEAL OF THE DAY, only on TUESDAY 17 SEPTEMBER 2019 70% OFF on the following knuckles Kitvision Knuckles Action Camera Grip Bk FROM 19.95€ TUESDAY (17.09.19) ONLY 6.00€ . . . . . #knuckles #action #camera #kitvision #pristina #kosovo #discount #bigsale #sale #abr #buy #it #now

0
@shaqtastic_23

Napoli, We'll be there soon 🏆✈️🇮🇹

1
@kuotat_ 1
@kuotat_ 1
@the__elcha

0
@the__elcha

0
@the__elcha

0
@bekri_official

1
@kuotat_ 2
@kuotat_ 2
Next »