Prishtine Photos on Instagram

See related and similar tags

Report inappropriate content

@budall_be_

0
@humor_kosovarr

0
@onlineshopwotoks

Jepi ndriqim emrave të më të dashurve tuaj💡 Nga 29.90€ tani 💥💥Vetëm 19.99€💥💥 ☑️Dimensioni : 15*4*10.5cm ☑️Dritë LED ☑️Kabllo pë rrymë ☑️95 Shkronja dhe Numra Porosit Tani. Transporti FALAS🚛 Pagesa pas pranimit të porosisë📦 Web: wotoks.com🖱️ Viber: +383 44 300 035📲 Instagram: onlineshopwotoks📲 Facebook: Online Shop Wotoks📲 #transportiFalas #blejonline # #onlineshopwotoks #kosova #ferizaj #gjilan #prishtine #gjakove #peje #mitrovice #kamenice #kaqanik #viti #prizren #kline #lipjan #rahovec #vushtrri

1
@qendraedegjimit.abe

🎈Shërbim - FALAS 😊 - "Qendra e Dëgjimit ABE" - për rastin e fund të vitit, prej datës 20.12.2018 deri në 31.12.2018 dot jep shërbim falas për: 🎈Kontrollën, 🎈Testi i dëgjimit (Audiogram), 🎈Sprova e aparatit, Jenimirëseardhur. Dallimi ynë është qasja ndaj njeriut... "Qendra e Dëgjimit ABE" - Në shërbimin tuaj - Hizmetinizdeyiz - At your service. #qendraedegjimitabe #prizren #prishtine #gjilan #gjakove #peje #suhareke #malisheve #dragash #rahovec #decan #ferizaj #drenas #mitrovice #podujeve #istog #kosove

0
@yummy__fish

Për një hamburger të realizuar si ky, cilësia e peshkut duhet të jetë superiore dhe shumë e freskët. E shijshme? Sigurisht. Ku tjetër? Po's n'Yummy Fish. . . #yummy #fish #albimall #prishtine #fishfood #burger #tasty #seafood

0
@tc_sport_store

CHELSEA / Zipper Hoodie 22.00 euro (transporti falas brenda Kosovës🇽🇰🇰️). 23.00 euro (transporti falas brenda Shqipëris🇦🇱️). Në dispozicion të gjitha madhësitë e dukave. Porositë mund t'i bëni përmes mesazhit, ju mirëpresim! Me neve, dimri ma i nxehte! #veshePERqejf #lajeQYSHdush #tshirtcollective #HighQuality #IndustrialPrint #ScreenPrint #TCstore #Prishtine #CFC #CHELSEA #Hoodie #Zipper #Winter

1
@blejj.oonline

Porosin mund ta beni nga 🇽🇰🇦🇱🇲🇰 Transpori falas ne Kosove Kurse Shqiper dhe Maqedoni 3€ Na shkruani ne direkt. #blej #online #blejonline #kosove #prishtine #peje #prizren #ferizaj #gjakove #gjilan #maqedoni #shkup #tetove #gostivar #shqiperi #tirane #durres #shkoder pasgesa pas pranimit

0
@porosit.online.ana

Porosin mund ta beni nga 🇽🇰🇦🇱🇲🇰 Transpori falas ne Kosove Kurse Shqiper dhe Maqedoni 3€ Na shkruani ne direkt. #blej #online #blejonline #kosove #prishtine #peje #prizren #ferizaj #gjakove #gjilan #maqedoni #shkup #tetove #gostivar #shqiperi #tirane #durres #shkoder pasgesa pas pranimit

0
@evergreen.ks

Shoqërimi më i mirë për ditë të ftohta❄️

1
@ias.watches.optics

Modelet me te reja nga Skagen vetem ne iAs Group Model: SKW2720 Çmimi:169.00€ #iasgroup #skagen #albimall #grandstore #royalmall #garibaldi #abicarshia #luxmall #iasoptica #albanicamall #prishtine #prizren #mitrovice #gjilan #qender #ferizaj

0
@tc_sport_store

Shall SPURS / CELTICS / WARRIORS / HEAT #VesheQyshDush 8.00 € (+2 € transporti ) Porosite mbi 12.00 €, Transporti falas #veshePERqejf #WinterEdition #tshirtcollective #HighQuality #IndustrialPrint #ScreenPrint #TCstore #Prishtine

2
@konini_travel

#KOSOVA ME AUTOBUZ🚎 🔹 #PRISHTINE ➡️10 EURO VAJTJE ↔️15 EURO VAJTJE /ARDHJE 🕐 ORARET ☑️06.00 ☑️07.00☑️14.00☑️15.00☑️16.00☑️20.00 ➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖ 🔹 #PRIZREN ➡️10 EURO VAJTJE ↔️15 EURO VAJTJE /ARDHJE 🕐 ORARET ☑️06.00 ☑️07.00☑️14.00☑️15.00☑️16.00☑️20.00 ➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖ 🔹 #FERIZAJ ➡️10 EURO VAJTJE ↔️15 EURO VAJTJE /ARDHJE 🕐 ORARET ☑️07.00☑️16.00 ➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖ 🔹 #GJAKOVA ➡️15 EURO VAJTJE ↔️20 EURO VAJTJE /ARDHJE 🕐 ORARET ☑️06.00☑️15.00 ➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖ 🔹 #PEJE ➡️15 EURO VAJTJE ↔️20 EURO VAJTJE /ARDHJE 🕐 ORARET ☑️06.00☑️15.00 ➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖ 📞Kontakt 0697595079 📩[email protected] 🔶Pagesa mund te behet -Pagesën Mund Ta Bëni Nga Cdo Qytet Në Degat E Credins Bank pa komisione nga ora 08:00 - 14:30 -Në rast së jetoni jashtë Shqipërisë pagesen mund ta bëni në cdo degë të WesternUnion ose MoneyGram. -Adresa : Tiranë , Tek Rruga e Barrikadave (ish stacioni i trenit ) -Viber :+355 69 7595079 -Whats app :+355 69 7595079 -Instagram :Konini_travel -Email : [email protected]

0
@letsgogymbregdiellit

at Prishtina

0
@vefadekor

0
@maximal_online

at Kosovo (region)

0
@jeunesse_global_alb

Seti luminesce vjen me super oferta!!!! 💥💥💥💥 Luminesce apt200+ rigjeneron lekuren ne teresi me produktet e saj duke bashkevepruar me njera-tjetren. #luminesceserum #serum #kozmetika #rreshen #kodraediellit #femratshqiptare #beautyfashion #blogger #newday #opportunity #shqiperi #sheshi #prishtine #kosove #rigjenerim #kujdesiperlekuren #jeunesseglobal

0
@blejj.oonline

Porosin mund ta beni nga 🇽🇰🇦🇱🇲🇰 Transpori falas ne Kosove Kurse Shqiper dhe Maqedoni 3€ Na shkruani ne direkt. #blej #online #blejonline #kosove #prishtine #peje #prizren #ferizaj #gjakove #gjilan #maqedoni #shkup #tetove #gostivar #shqiperi #tirane #durres #shkoder pasgesa pas pranimit

0
@porosit.online.ana

Porosin mund ta beni nga 🇽🇰🇦🇱🇲🇰 Transpori falas ne Kosove Kurse Shqiper dhe Maqedoni 3€ Na shkruani ne direkt. #blej #online #blejonline #kosove #prishtine #peje #prizren #ferizaj #gjakove #gjilan #maqedoni #shkup #tetove #gostivar #shqiperi #tirane #durres #shkoder pasgesa pas pranimit

0
@porosit.online.ana

Porosin mund ta beni nga 🇽🇰🇦🇱🇲🇰 Transpori falas ne Kosove Kurse Shqiper dhe Maqedoni 3€ Na shkruani ne direkt. #blej #online #blejonline #kosove #prishtine #peje #prizren #ferizaj #gjakove #gjilan #maqedoni #shkup #tetove #gostivar #shqiperi #tirane #durres #shkoder pasgesa pas pranimit

0
@porosit.online.ana

Porosin mund ta beni nga 🇽🇰🇦🇱🇲🇰 Transpori falas ne Kosove Kurse Shqiper dhe Maqedoni 3€ Na shkruani ne direkt. #blej #online #blejonline #kosove #prishtine #peje #prizren #ferizaj #gjakove #gjilan #maqedoni #shkup #tetove #gostivar #shqiperi #tirane #durres #shkoder pasgesa pas pranimit

0
@porosit.online.ana

Porosin mund ta beni nga 🇽🇰🇦🇱🇲🇰 Transpori falas ne Kosove Kurse Shqiper dhe Maqedoni 3€ Na shkruani ne direkt. #blej #online #blejonline #kosove #prishtine #peje #prizren #ferizaj #gjakove #gjilan #maqedoni #shkup #tetove #gostivar #shqiperi #tirane #durres #shkoder pasgesa pas pranimit

0
@porosit.online.ana

Porosin mund ta beni nga 🇽🇰🇦🇱🇲🇰 Transpori falas ne Kosove Kurse Shqiper dhe Maqedoni 3€ Na shkruani ne direkt. #blej #online #blejonline #kosove #prishtine #peje #prizren #ferizaj #gjakove #gjilan #maqedoni #shkup #tetove #gostivar #shqiperi #tirane #durres #shkoder pasgesa pas pranimit

0
@merrjep_ks

Risi Risi Risi Erdhen Fellnet e reja Modeli 2018 #merrjepcom #prishtine #fellne #auto #car #part Për më shumë informacione vizitoheni veb faqen www.merrjep.com

0
@onlineshopwotoks

Zingjir dore 📿 Vetëm 🔥🔥14.99 €🔥🔥 Porosit Tani. Transporti FALAS🚛 Pagesa pas pranimit të porosisë📦 Web: wotoks.com🖱️ Viber: +383 44 300 035📲 Instagram: onlineshopwotoks📲 Facebook: Online Shop Wotoks📲 #transportiFalas #blejonline # #onlineshopwotoks #kosova #ferizaj #gjilan #prishtine #gjakove #peje #mitrovice #kamenice #kaqanik #viti #prizren #kline #lipjan #rahovec #vushtrri

0
@studio.lona

1
@porosit.online.ana

Porosin mund ta beni nga 🇽🇰🇦🇱🇲🇰 Transpori falas ne Kosove Kurse Shqiper dhe Maqedoni 3€ Na shkruani ne direkt. #blej #online #blejonline #kosove #prishtine #peje #prizren #ferizaj #gjakove #gjilan #maqedoni #shkup #tetove #gostivar #shqiperi #tirane #durres #shkoder pasgesa pas pranimit

0
@blejj.oonline

Porosin mund ta beni nga 🇽🇰🇦🇱🇲🇰 Transpori falas ne Kosove Kurse Shqiper dhe Maqedoni 3€ Na shkruani ne direkt. #blej #online #blejonline #kosove #prishtine #peje #prizren #ferizaj #gjakove #gjilan #maqedoni #shkup #tetove #gostivar #shqiperi #tirane #durres #shkoder pasgesa pas pranimit

0
@ekohousellc

Oferta me 50% vazhdon edhe këtë javë për shumë produkte të veçanta duke filluar nga €8.99/m2. Pllaka në foto: “Random” me dizajn struktural të ndryshme është zgjedhur për të krijuar një ambient unik në këtë autosallom. #random #ekohouse #prishtine #peje #qeramika

0
@sweet.merci

Në këto ditë të ftohta dimri, një copë ëmbëlsirë dhe një kafe apo çaj i nxehtë është gjithçka që na duhet ☕️ ❄️ @sweet.merci . . In these cold winter days, a piece of cake and a hot coffee or tea is all we need ☕️❄️ @sweet.merci . . . #chocolate #chocolatecake #coffee #winter #cake #cakedecorating #cakelover #fresh #events #birthday #birthdaycake #celebration #delicious #yummy #tasty #instagood #instafood #sweet #dessert #homemade #bakery #pastry #pastrychef #porosit #porosittani #prishtine #prishtina #sweetmerci

0
@porosit.online.ana

Porosin mund ta beni nga 🇽🇰🇦🇱🇲🇰 Transpori falas ne Kosove Kurse Shqiper dhe Maqedoni 3€ Na shkruani ne direkt. #blej #online #blejonline #kosove #prishtine #peje #prizren #ferizaj #gjakove #gjilan #maqedoni #shkup #tetove #gostivar #shqiperi #tirane #durres #shkoder pasgesa pas pranimit

0
@onlineshopwotoks

Zingjir dore 📿 Vetëm 🔥🔥14.99 €🔥🔥 Porosit Tani. Transporti FALAS🚛 Pagesa pas pranimit të porosisë📦 Web: wotoks.com🖱️ Viber: +383 44 300 035📲 Instagram: onlineshopwotoks📲 Facebook: Online Shop Wotoks📲 #transportiFalas #blejonline # #onlineshopwotoks #kosova #ferizaj #gjilan #prishtine #gjakove #peje #mitrovice #kamenice #kaqanik #viti #prizren #kline #lipjan #rahovec #vushtrri

0
@blejj.oonline

Porosin mund ta beni nga 🇽🇰🇦🇱🇲🇰 Transpori falas ne Kosove Kurse Shqiper dhe Maqedoni 3€ Na shkruani ne direkt. #blej #online #blejonline #kosove #prishtine #peje #prizren #ferizaj #gjakove #gjilan #maqedoni #shkup #tetove #gostivar #shqiperi #tirane #durres #shkoder pasgesa pas pranimit

0
@porosit.online.ana

Porosin mund ta beni nga 🇽🇰🇦🇱🇲🇰 Transpori falas ne Kosove Kurse Shqiper dhe Maqedoni 3€ Na shkruani ne direkt. #blej #online #blejonline #kosove #prishtine #peje #prizren #ferizaj #gjakove #gjilan #maqedoni #shkup #tetove #gostivar #shqiperi #tirane #durres #shkoder pasgesa pas pranimit

0
@loretaeyelashes

0
Next »