Smallbisness Photos on Instagram

See related and similar tags

0

Good Morning beautiful people 🌻 - - - happy monday. hope your week starts off right 🤞🏼 If any of you are from delaware come see me and @alicialynnscalessa at Scalessa’s Italian restaurant for lunch. We are here until 4 serving delicious food.

2

|Z O M E R | Als ik deze foto zie dan mis ik de zomer stiekem een beetje. Maar ik geniet nu ook onwijs van de herfst en kijk uit naar de winter incl feestdagen! ✨ Kijk jij al uit naar de feestdagen?

1

Anti aging cream with hyaluronic acid Krem anti rrudhë me Acid hialuronik. Plakja e shkaktuar nga faktorët e brendshëm dhe të jashtëm rezulton në thyerjen e proteinës së kolagjenit. ➡ Acidi Hialuronik ndihmon për të ngadalësuar këtë proces të humbjes së kolagjenit. 🔶Nuk është një përbërës i zakonshëm alergjik, kështu që punon edhe në lëkurë të ndjeshme. 🔶Forcon barrierën e lëkurës, kështu që lëkura është më elastike dhe e mbrojtur. 🔶  Përmirëson elasticitetin e lëkurës. 🔶Ka veti anti-inflamatore. Inflamacioni është shkaku numër një i plakjes. Kjo do të thotë që ne duhet të zbusim efektet e saj në trup sa më shumë që të jetë e mundur. 🔶 E dobishme për përdorim në lëkurën e djegur nga dielli, në lëkurën e dëmtuar nga UV. 🔶Acidi Hialuronik është gjithashtu një përbërës i përsosur për çdo lloj lëkure. #hydratingcream #albania #natural #bio #organiccream #handmadecream #lejardindairah #artisancream #oliveoil #skincare #skincareproducts #naturalskincareproducts #healthyskin #sheabutter #homemade #skincareroutine #albanianproduct#naturalskincare #greenbeauty #antiagingcream #smallbisness #nontoxicbeauty #plantbasedbeauty #greenbeautyproducts #crueltyfree #skincare #skincareshop #hyaluronicacid #

0

Love hanging out with @mamaluvsherbs tasting her teas for the 12 days of Christmas. This should definitely be on your list for this Christmas. All of the teas were delightful! . . . . . #sharpplant #mamalivsherbs #tea #wahm #smallbisness #northernvirginia #shoplocal #momlife #selfcare #work #behindthescenes #makersgonnamake .

0

Promotion for my etsy shop is hard. Typing all these tags is hard. I been uploading this stuff for the last 2 hrs. 😣 #resincrafting #resinhairclips #kawaii #kittenlovers #kawaistickers #kawaiifashion #kawaiiasetic #kawaiiresin #kitten #pink #bows #bow #Lolita #sweettreats #sweetlolita #yea #handcrafted #handmade #smallbisness #etsyshop #hardwork #handsewn

0

[work] Bon lundi et bonne semaine ! On reste motivé pour réaliser ses rêves 🤩 Bon courage à toutes et tous 💖

6