accn76 on Instagram

ali

Azerbaycan Türkü,Türkçü,Atatürkçü,Ülkücü,hisli,hayalperest ama gerçekçi,aslan burcu ama Kurt...

Similar users

Report inappropriate content

Similar users

@muratakbiyik_15
Murat Akbiyik
@yildizaliihsan41
Ali Ihsan Yıldız
@nurtenkesim
Nurten Kesim
@birgul_kabran_susam
Kendi İşinin Patronu 👩🏻‍💻

Türk Dünyasının Büyük Evladı,Şairi ve Aydını Bahtiyar VAHAPZADE'NİN doğum günüdür. Mübarek olsun. Ruhu şad olsun. Mekânı cennet olsun .(Doğum 16 Ağustos 1925 Şeki –Vefat 13 Şubat 2009, Bakü)

0

Anadolu Topraklarına Gazi Sultan Alparslan tarafından temelli girişimizin yıldönümü Kars Anı Kalesinin Fethi (16 Ağustos 1064) kutlu olsun. Ceddimizin Ruhu Şad Mekânı Cennet Olsun.

0

Ruslar'ın 1878 galibiyetlerine istinaden yaptırdıkları Ayastefanos Anıtı, Enver Paşa zamanında, Davutpaşa İstihkâm Taburu tarafından dinamitlenerek yıktırılmıştır . Propaganda ve Psikolojik harpte Enver gibi ol. (Sayın Arzu Enver Eroğan Hanımın sayfasından alıntıdır )

0

Rumeli Üniversitesi Öğretim Görevlisi Zeki Anıt Reis sesler de gitmezmiyiz.(Bülent Doğruel, Akif Çağlayan, Damat Hakkı )

0

İlk bıyık bırakışımın üstünden tam 25 yıl geçmiş. Saçlar gitti ama bıyıklarım şükür yerinde 😊

1

10 Ağustos benim ve Hayat arkadaşım Gülümün doğum günü. .. Nice mutlu yılları birlikte yaşamak dileğiyle. . .

11

ERGENEKON Biz Türk Han'ın beş oğluyuz, Gök Tanrı'nın öz kuluyuz, Beş bin yıllık bir orduyuz, Turan yurdu durağımız! Demirciye Bozkurt dendi Han tanıldı,taç giyildi, Yoldan önce kendi indi, Sağ elinde bayrağımız! BÖRTEÇİNE Kurdun adı, ERGENEKON Yurdun adı, Dörtyüzsene durdun hadi, Çık ey, yüzbin mızrağımız! - Ziya Gökalp

0

5 Ağustos Dünya Sivaslılar Günü Dolayısıyla Tüm Sivaslıları Tebrik Ederim.

1

Sen Yine Hayal Et Enver! Biz Yine Ölelim! (Enver Paşa'nın torunu Arzu Enver Eroğan ile )

0

SEN YİNE HAYAL ET ENVER! BİZ YİNE ÖLELİM! Osmanlı İmparatorluğunun Genel Kurmay Başkanı, Türk İslam Orduları Başkumandanı Enver Paşa'yı ebediyete intikal edişinin yıl dönümünde rahmet, minnet ve özlemle yadediyoruz. Ruhu Şad Olsun. Mekânı Cennet Olsun İnşallah. Doğum tarihi ve yeri :22 Kasım 1881 İstanbul Şehadet tarihi ve yeri: 4 Ağustos 1922, Buhara Defin tarihi ve yeri: 4 Ağustos 1996, Âbide-i Hürriyet, İstanbul

0
4

Oturup konuşmadığımız için, arkanıza yaslanıp dinlemediğiniz için sizin Hayatınıza Dokunmamış olabilir. Hayatımıza Dokunan 300 kişinin yer aldığı kitabın içine girerek Türkiye'nin ve Ülkücü Hareketin gururu oldu. İyi ki varsın Reis, iyi ki hayatımızdasın! (Zeki Anıt, Rumeli Üniversitesi Öğretim Görevlisidir )

0

Çarlık Rusyası ve Sovyet Rusyası ve İnönü Türkiyesin de Rusya aleyhine faaliyet gösterdiği için yargılanan ve 1944 Türkçülük ve Turancılık Davasının sanığı, Büyük Fikir Adamı ve Büyük Türk Milliyetçisi Zeki Velidi TOGAN'ın ölüm yıldönümüdür. Ruhu Şad Olsun. Mekânı Cennet Olsun. (Doğum Tarihi 10 Aralık 1890 Başkurdistan - Ölüm Tarihi 26 Temmuz 1970 İstanbul )

0

Tayfun Baba'da göçtü gitti bu dünyadan. Ruhun Şad Olsun. Mekânın Cennet Olsun İnşallah. . Tayfun Kütük ağabeyimiz vefat etmiştir. Not: Cenaze yarın Çarşamba Ikindi namazına müteakiben ÜSKÜDAR ŞAKİRİN Camii’den kaldırılacaktır.

1

Burası 50 Milyon Türk'ün yaşadığı Güney Azerbaycan'ın Başkenti Tebriz. Tebriz diyince de akla gelen ilk şey Tractör Futbol Takımı ve onun Bozkurt Taraftarları.

0

İstanbul Ülkü Ocakları Eski Başkanı Levent Temiz'in toyundayız. Allah mübarek etsin.

0

İstanbul Ülkü Ocakları Eski Başkanı Levent Temiz'in toyundayız. Allah mübarek etsin.

1

Efsane Reis Mikail Göleli ile birlikte... (Levent Temiz Başkanın düğününden )

2
Next »