doba_ua on Instagram

Doba.ua Житло для подорожей

🏆Сервіс №1 подобової оренди квартир 🔑 Більше 31.000 квартир по Україні.

http://doba.ua/ Similar users See full size profile picture

Report inappropriate content

Similar users

@jiffpom
jiffpom 🐻
@instagram
Instagram
@michael_zajkov
Михаил Зайков скульптор🇷🇺
@justintimberlake
Justin Timberlake

Окремі міста створені для подорожей з дітьми👶. Які б ви порадили для такого відпочинку? Щоб було і чим зайнятися дитині в центрі, і щоб батьки не сумували.

3

У Вас в місті теж відчувається, що осінь поряд? Ховайтеся від сірої погоди в маленьких подорожах. Ця тепла квартира чекає в Києві та готова зігріти після прогулянок столицею. Доступна для бронювання на сайті doba.ua (переходьте через шапку профілю).

2

У Вас теж всі Дні народження близьких припадають на певний період? От і в нас🎉 Вже 8-го вересня День Вінниці! Нам обіцяли, що буде весело.Про житло ми потурбувалися заздалегідь – на сайті є вибір із 119 квартир. Ви ще встигаєте приєднатися до свята.

1

Уявіть перші осінні вихідні у Львові: зібратися в суботу компанією близьких та відвідати всі ваші улюблені місця. А недільного ранку пити каву на маленькому балкончику цієї світлої квартири з вікнами на місто. Як Вам такий план? Бронюйте квартиру на doba.ua.

4

Згідно із статистикою Doba.ua, найбільше туристів на День незалежності побували в Одесі, Києві та Львові. Діліться, як Ви провели ці вихідні?

1

Плануєте в Київ на День незалежності?⠀ Залишилося вже не так багато квартир, які можна забронювати з послугою онлайн-бронювання🙈⠀ Встигніть замовити свою!

0

Даруємо подарунки всім на День Одеси⚓⠀ ⠀ Орендуйте квартиру на 1-е та 2-ге вересня в Одесі за допомогою послуги онлайн-бронювання та отримуйте в подарунок екскурсію невідомими куточками Одеси. Всі подробиці за посиланням в шапці профілю.

1

Неділя – для релаксу та нових планів. Наша команда радить замислитись про вихідні в Карпатах. Ось цей дім, де наче сховався Муракамі із своїми героями, буде чекати Вас з друзями.⠀ ⠀ Забронювати його можна на сайті doba.ua в селищі Воловець.

1

Що неправильне на цьому фото? Речі!⠀ ⠀ Якщо Ви збираєте багаж в поїздку, радимо складати речі «рулончиком». Так у Вас з’явиться місце для вина з Одеси чи трав’яних чаїв та меду з Карпат.

0

Цікаво, де цього тижня відпочиває найбільше українців? Згідно нашого рейтингу це – Одеса. Приєднуйтеся!⠀ Забронювати цю квартиру на вихідні Ви можете у вкладці онлайн-бронювання в місті Одеса. До зустрічі на місці.

0

Цього місяця – Львів!⠀ Наш незалежний експерт вважає, що це місто найкраще підходить для відпочинку на чотирьох лапах.⠀ Собаколюби, погоджуєтесь?🐶

0

Досить проводити вихідні в гарячому місті – час змінювати обстановку. З Doba.ua це:⠀ 🎈легко – онлайн-бронювання дозволяє обрати квартиру всього в 3 етапи без зайвих розмов з господарями⠀ 💪 надійно – в нас багаторівнева перевірка господарів⠀ 🔒 безпечно – бронюючи онлайн, Ви впевнені, що господар не залишить вас ні з чим, коли Ви приїдете до нового міста.

0

1

1

1

2

2

0
Next »