kardeslermobilya1995 on Instagram

KARDEŞLER MOBİLYA

TÜM MOBİLYA SİPARİŞLERİNİZ İTİNA İLE YAPILIR YERİNDE ÖLÇÜ ALINIR VEDE ÇİZİM YAPILARAK TEKLİF SUNULUR. İletişim cep : Hayati ÖZDEMİR 0536-464-94-16

See full size profile picture

Report inappropriate content

@kardeslermobilya1995 photos and videos

4 Kapak 2 Çekmece Gardırop

0

3 Kapaklı Tek Çekmeceli Gardrop

0

Geniş Gardırop Elbise Dolabı 4 Kapılı 1 Çekmeceli 2 Askılı 7 Raflı Ceviz

0

Hesap işletim ücretine son !!! Paralarınız kumbarada biriksin 😊😊😊 iyi tatiller

0

0

Proje ödevleriniz itina ile yapılır #terazi

0

Zigon sehpa 3lü fiyat için mesaj attın iyi günler dilerim 😊

0

3 Kapılı 2 Çekmeceli Aynalı Gardırop Ceviz Ve Beyaz

0

3 Kapılı 2 Çekmeceli Gardırop her odaya uyum sağlar ve kolayca yerleştirilir. Ürün malzeme olarak yonga levha- suntalam şeklinde tasarlanmıştır. Yonga levha odunun hammaddesinden yapıldığı için son derece sağlamdır. Hidrofobik özelliği ile diğer ürünlere nazaran suya karşı da dayanıklıdır. Dış yapısı yonga levha-suntalam şeklinde oluşturulduğundan kolay kolay kirlenmez. Bu sayede temizliği ve bakımı da daha kolay ve rahattır. Herhangi bir mikrofiber bez ya da toz bezi ile rahatça silinebilir. Üç kapılı ve iki çekmeceli bu ürün sayesinde eşyalarınızı dilediğiniz gibi yerleştirebilirsiniz. Ürünün rengi beyaz olduğundan odadaki diğer eşyalara da uyum sağlar ve gözü yormaz.

0

Base Genç Odası 6 Kapaklı 2 Çekmeceli Gardırop kıyafetlerinizi düzenlemenizde size yardımcı olur ve alt kısmında bulunan 2 çekmecesiyle de komidin görevi görerek eşyalarınızı artık daha düzenli saklamanızı sağlar.

0

4 Kapılı 2 Çekmeceli Gardırobun geniş iç hacmi ve sade tasarımıyla yatak odanızla uyum sağlar.

0