katreinuur on Instagram

غولبين

بِسْــــــــــــــــــــــمِ اﷲِارَّحْمَنِ لآَ اُحِبُّ اْلآفِلِينَ اَلْمَرْءُ مَعَ مَنْ أَحَبَّ Bu yıl SADAKAT moda olsun.❗ ♥️❓ 👐 👣 ⏳ ⌛ ♾ #amazin

https://www.facebook.com/katreinuur/ Similar users

Report inappropriate content

Similar users

@johnbozinov
john bozinov
@badgalriri
badgalriri
@chitecture
Chicago Architecture
@stephencurry30
Wardell Curry

- Başka başka kişilere bölünmüşsün. Kafanın içinde bir çok farklı sen olmuş. Her bir köşenden asılıp da koparmışlar seni. Derinden et koparır gibi değil,ruhunun uzantılarını bulmuşlar da kancalarıyla pamuk pamuk çekiştirmişler gibi. Yeni senler bu parçalardan oluşmuş. Akıl ruhun kolundan tutmuş,kalp ruhun kanadına asılmış. Kendi parçaların kendine ihanet etmiş de böyle olmuşsun. Ne olmuşsun,kendin bile görememişsin. İçinde birikmiş;kimseye anlatmamışsın. Kendine bile yüksek sesle söylememişsin. Kendi kendine konuşursan deli derler diye de korkmuşsun üstelik. Susmuşsun. Bu yüzden dikkatin dağınık,beynin uyuşuk,miden rahatsız. Resmini çizecek ressamlar ölmüş,halini anlatacak yazarlar kayıp. Gülüyorsun ama ağlamaya benziyor. Olsun. Olsun,demeyi bildin mi? .

0

- Bazen her şeyi sana uygunken, her şeyi aslında istediğin gibiyken, hiçbir şey hissedemiyorsun. Beğeniyorsun, hoş buluyorsun ama ötesine geçemiyorsun.. Bazense çoğu şeyi aslında istediğin gibi olmuyor. O kadar da beğenmiyorsun ama... Teni tenine değdiğinde sanki dünyanın en şanslı insanı senmişsin gibi hissediyorsun. Demek ki, bizim kendi kendimize bahsettiğimiz isteklerimizle, kalbimizin istekleri birbirinden çok farklı.. Kalbinizin istediğini bulmanız dileğiyle 🌠 .

1

- Uzun uzun bir yere baktığında, lafını şaşırdığında, uyuyamadığında ya da bir satırı iki kere okuduğunda mesela; aklındaki olayım 💚

0

- Sevdan üflendi bi kere vakit aşk-ı kıyamet. Sen kopuyorsun yüreğimde; gönlüm gönlüne emanet.. 💚

1

- “”Gözlerini güzelliklere kapatmış olanlar; Keşke, benim papatyada bulduğum huzuru hissedebilselerdi..”” .

2

Diyor ki; "Kimse kolay olacagini soylemedi" .. Ben de bir zamanlar demistim ki; “kolay olmayacagini bil ama ustesinden gelebilecegini de unutma!” nitekim hep oyle oldu 🙏🏻

2

- Bir yüreğin bir yüreğe yakışması büyük bir olaydır. .

0

- Doğru diye kendine inandırdığın şeyin içinden yanlış çıkar mı? Çıkıyormuş. Doğru dediğin, “ben buyum” dediğin şeyin seninle alakası bile olmadığı olur mu? Evet oluyormuş. Doğru insana zarar verir mi peki? Evet hem de bazen en büyük yanlışlar kadar... Şimdi tüm bildiğim şeyleri unutup yeni bir doğru yaratmak istiyorum kendime & hiç sevgiyi tatmamışım gibi sevgiyi tatmak.. .

1

- Hayatına giren herkes, bir görev üstlenip giriyor hayatına. Fark ettiysen, kimi sana seni hatırlatıyor, kimi kendinden kaçtığın yerini gösteriyor, kimi hayatın güzelliğini, kimi acımasızlığını anlatıyor sana. Ve herkesin bir vakti olduğu için, vaktinden önce girmiyor kimse hayatına. Senin vaktinden önce dünyaya gelmediğin gibi, onlar da zamanını bekleyip, öyle giriyorlar hayatına... Ve vakitleri dolduğunda da ya sudan sebepten, ya da büyük sebepten, farketmeden gidiyorlar. Senin de bir gün, nedeni ne olursa olsun, gideceğin gibi... Sen "gitme" desen de, sen "lütfen" desen de, sen "onsuzluğa alışmak istemesen de", vakti bitmiş şeylerin önüne geçemiyorsun. Ve emin ol iyi ki de geçemiyorsun. Çünkü vakti dolmuş birini hayatında tutmaya çalıştığında, sadece kendine eziyet ediyorsun. Çünkü bu, çalışmayan bir saatten doğru olan saati göstermesini beklemeye benziyor. Neden mi böyle düşünüyorum? Çünkü hayatıma girmiş HERKES, bana bir şey öğretti. Ve ben öğrettiklerini anladığımda, gitti; bir diğeri öğretisi için hayatıma geldi. Bu yüzden de kimsenin yokluğu koymadı bana. Acıtmadı canımı. "Vakti bitmişse, başka bir hikaye beni bekliyor" dedim. Hiçbirine de "doğru insandı", "yanlıştı" demedim. Çünkü yanlış dediğimden doğruyu öğrendiğim de oldu, doğru dediğimden yanlışı öğrendiğim de. Lütfen sen de, eğer harcıyorsan, vakti dolmuş birinin peşinde daha fazla zamanını harcama. Çünkü başka bir hikaye, yaşanmak için seni bekliyor. O'nun için daha fazla vakit kaybetme. .

1

Daha iyi, en iyinin düşmanıdır... .

1

- “Bana ''böyle olmasını istemezdim'' deme. ''Bunu şöyle düzeltiriz'' de.” .

0

- Yalnız hissediyorum ki artık bunun sonu yok. Saatlerce evde hiç birşey yapmadan oturuyorum. Sonra tam çıkarken evde kalsaydım birşeyler yapabilirdim gibi hissediyorum. Galiba hep acele ettim. Hep yapması gereken çok şey olduğunu hissedip,hiçbir şey yapmak istemeyen biriydim. İçimde adı boş ukdeler biriktirdim. Dolduracak birini bekledim,kendimden umudu kestikten sonra. Sonra beklemekten de vazgeçtim. .

1

İçinde yaşadığımız bu dünya gerçekten çok meşgul, kafası karışık. Bizim de öyle… Stres altındayız. Belki bunu değiştirmek o kadar kolay değil. En azından ona bakış açımızı değiştirebiliriz. Sürekli bir şeyler yapıyoruz. Bir duralım. Derin bir nefes alalım. O nefesi alabildiğimize sevinelim. Geçmişin yüklerini ya da geleceğin kaygılarını bir kenara bırakıp, sessiz, sakin, düşünelim. .

1

"Acıyan yerlerini öpecek biri varsa hayatında, önemli olmaz düştüğün yerler, atıldığın kuyular, aldığın yaralar, yalan çıkan bildiğin tüm doğrular, işittiğin tüm kötü sözlerin yeri bile.. Çabuk iyileşir o zaman. Nasihat etmeden, küçümsemeden dinleyen, anlatırken bile geçecekmiş gibi gelen, yuva sıcaklığında bakışlarıyla içini ısıtan, seni olduğun gibi kabul eden, değiştirmeye çalışmayan, istediği kalıplara uymasan da seni sevmekten vazgeçmeyen biri varsa eğer, korkma incinmekten, bırak sıyrıklar olsun dizlerinde, öper ve geçer... .

0

Ne istediğini çok iyi bilip o isteğe ulaşamamak en büyük imtihandır.. O imtihanı geçmek öyle kolay değil elbet. Çok isteyeceksin, çabalayacaksın, duana sıkı sıkıya sarılacaksın. Olmadı diye öyle hemen pes edip isyan da etmeyeceksin. Senin içine o isteği yerleştirene teslim olacaksın tüm kalbinle. Ve en önemlisi de olsun demeyeceksin, hayırlısı ise olsun diyeceksin.. Teslimiyet çok güzel bir duygu.. Olsada Eyوallah olmasa da Eyوallah .. .(G. Å)

1

“Baktığını görür, aradığını bulur insan. Fakat gördüğüne nüfuz etmek ve bulduğunu kavramak, bir nasip meselesidir… “ .

4

- Canon candır 🤗🤗nikon oyuncaktır😂😂😂😂 .

0

Kendi ışığına güvenen, Başkasının parlamasından rahatsızlık duymaz. .

1
Next »