katreinuur on Instagram

غولبين

بِسْــــــــــــــــــــــمِ اﷲِارَّحْمَنِ لآَ اُحِبُّ اْلآفِلِينَ اَلْمَرْءُ مَعَ مَنْ أَحَبَّ Bu yıl SADAKAT moda olsun...❗ ♥️❓ 👐 👣 ⏳ ⌛ ♾

https://www.facebook.com/katreinuur/ Similar users

Report inappropriate content

Similar users

@sevinccsena
Sena Sevinç
@kudus_sevdalisi_637
Mücahide💮
@toucheofficial
Touché Privé
@melikecev

2

- Kızgınlık Geçiciyken Kırgınlık Kalıcı Biri Sana Kızdığında Bunu Bana Yapmanı İstemiyorum Demektir Kırgınlıksa İçinde Hiçbir Cümle Barındırmaz Suskunluk Barındırır Çünki Kızgınlık Yerini Tekrar Sevgiye Bırakırken Kırgınlık Karşındakine Beslediğin Tüm İyi Duygularıda Beraberinde Alır Götürür Senden...

2

- Kimseyi tam olarak anlayamazsın. Ama karşındakini anlamanın işine gelmesi; onu anlamaya çalışmak, empati yapabilmek ve çok sevmekten geçer. Çabaladığını ve sevgini gören kişi de sana aynı şekilde yaklaşır ve geçinmeye gönlü olan iki kişi ortaya çıkar. Aşk böyle ortamlarda kök salar ve sağlam olur. Anlamak işinize gelsin; aşkınız daim, yüzünüz güler olsun. .

2

- "Madem iyilik yapabiliyorsun, bir değil iki tane yap... Birini yine denize at, balıklar mahrum kalmasın. Diğerini içinde tut... Tut ki için iyilikle dolsun. Hem O öyle bir Hâlık ki, denizdekini de bilir, içindekini de!"

2

- İnsan karar vererek aşık olmaz. Sadece bir bakar, olmuş 🍁☕ .

0

- “Her gün yüzlerce hayal kurarsın ve hiç biri gerçek olmaz; ama bir gün bir gerçek yaşarsın, hiçbir hayale sığmaz.” at Gävle, Sweden

1

Hayatındaki değerlerin bilincinde olmayan insanlar, gün gelir hayattan geriye kalanlarla yaşamaya alışmak zorunda kalırlar... (Gülbin Arslan)

1

- İki kişi çıkılan yolda Ne güzeldir onu kusurlarıyla kabul etmek Değiştirmeye çalışmadan alışmak Kararlarına saygı duymak İhtiyaç olduğunda yanıbaşında olup desteklemek Yeri gelincede bir adım gerisinde olup güven vermek Kıskançlıkla boğmamak, dürüstlükle kalbe taht kurmak, merhametle sarıp sarmalamak Gözyaşına mendil, kalp yaralarına merhem olmak, düştüğünde cankurtaran olmak Ego dolu balonları patlatmak, bencilliği kapının önünde bırakmak “Sana” “bana “ saygı duyup “biz” olabilmeyi “bir” olabilmeyi başarmak İnat edip ayrışmak yerine, orta yolu bulabilmek Yaradan’dan bir parça olduğu için sevmek Sadakatle bağlı olmak ne güzeldir iki kişi çıkılan yolda... Ne güzeldir ki şeffaf olabilmek, duru ve dürüst kalabilmek.. Çok da zor değildir Çünkü sevgi hak eder uğrundaki çabaları Emek ister, sabır ister belki ama sonu huzurdur Aradığı huzur olanların yolu açık olsun ❤️ .

3

- "Bir kahvenin tadını, bir insan sesi değiştirebilir. Berbat bir günü, bir insan yüzü güzelleştirebilir. Acı bir haberi, bir insan sözü hafifletebilir. Mutlu bir anı, bir insan daha mutlu yapabilir. İnsan insana lazımdır. Ama, insan insana…" .

0

Bana Doğru Konuşuyor Ben:-''düşünmek Yoruyor Seni Biraz Dinlen Yahut Içine Kapan,nasıl Istersen.'' İyisi Mi? Sessizlik Derim. Bana Doğru Konuşuyor Ben:-''biraz Sakin Olman Gerek.'' Derken Ben,bana Doğru Konuştum:-''bıktım Gerçekten.'' İyisi Mi? Sessizlik Derim. Anlatıyorum Kendime,dinliyorum Kendimi. Söylenecek Çok Şey Var,katlanacak Yok Hal. İyisi Mi? Sessizlik Derim. .

2

- Kimseyle konuşmuyorum. Böyle daha iyi oluyor sanki. Bir anlamı olduğundan değil. Konuşamadığımdan da değil. Canım istemiyor sadece. Aslında canım isterse bir saksı bitkisiyle hava durumu hakkında bile konuşabilirim. Ama hiç canım istemiyor işte. Sahiden de hiçbir şey söylemeden susarsam ne demek istediğim anlaşılabilir mi ki? -Ali Lidar . at Gävle, Sweden

2

- Hayatımızın her anında tebessüm etmeyi bilmek gerekir. Saatlerce yapılan konuşmaların netice vermediği durumlarda, küçücük bir tebessüm ve birkaç tatlı söz, her şeyi tatlıya bağlayabilir. Tebessüm kendimizi ifade etme biçimidir. Onu gerçekleştiren insanların iyi niyetli olduğunu düşünür onlara karşı kötü şeyler düşünmeyiz. Gülümsemenin etkilerini bilmeli ve insanlara karşı da hayata karşı da daima tebessüm etmeliyiz... .

0

- Zihnim bu şehirden, bu devirden çok uzakta… .

3

- Çizgi film izlemeyi seviyordu kadın.Pazar banyolarını,kızgın sobalı odada uyuyakalmayı,topunu evin penceresinden içeri atıp vazoları kırmayı,kirli ellerini üzerine sürmeyi,çilek reçelli ekmeği yemeyi seviyordu.İnsanların ölümünü görmeyi,arkadaş-akraba kavgalarına şahit olmayı,iki kuruşluk menfaat için insanların birbirlerine yalakalık yapmasını ve bilhassa büyümeyi sevememişti bir türlü kadın.Keşke diyebilmişti sonunda.Keşke külotlu çoraplarım hep soba borusunda yansaydı,tom jerryi sürekli yemekle tehdit etseydi de biz bu günleri görmeseydik. . . .🖊 @birbulutolmaliyimben .

1

- Şunu da bir iyi belle: Benim için çok mühim olan, sana aşık olmak veya aşık olmadığımı bağırıp yırtınmak değildir. Aslolan, seni kırmamak, üzmemek, kaybetmemektir. Anladın mı canım? . .

1

- Sanma ki hikâyesi şu titreyen dalların, düşen yapraklarıyla biter.. .

2

- Sizi hayallerinden vazgeçecek kadar seven bir kalp bulduysanız Allah’tan yeni bir ömür isteyin. Çünkü bir ömür yetmez onu sevmeye.. .

3

2
Next »