kininizi.diri.tutun on Instagram

Kininizi Diri Tutun

HAİNLER GİREMEZ... 👋👊🐺🇹🇷 . Ey Türk, üstte gök delinmedikce, altta yer yarılmadıkça senin ilini ve töreni kim Bozabilir ! . ŞEHİTLERİNİ UNUTMA. .

https://facebook.com/kininizi.diri.tutunn/ Similar users

Report inappropriate content

Similar users

@ilkin_mmdli
İlkin Məmmədli
@fadimeakkass
Fadime Akkaş
@mustafaakgul05
MustafaAkgül
@baris.alpaydin
Barış Alpaydın

Biz Türk Milletiyiz, mazluma kalkan, zalime kılıcız. Kuran’ın ayetine, Peygamberimizin sünnetine mazhar olmuş necip milletiz. Komşusu açken tok yatamayan bir milletiz. 11 Ayın Sultanı Ramazan’da da sofrasına aşı eksik olana el uzatalım. Nice yetimin sevincine ortak nice duaya vesile olalım. Ülkü Ocakları Bahçelievler İlçe Başkanlığı olarak milletimiz ile el ele vererek bu Ramazan’da sofraları dolduralım, mazlumları sevindirelim. Sizlerde destek olmak için iletişime geçebilirsiniz. Ülkü Ocakları Bahçelievler İlçe Başkanı Mustafa AKGÜL

0

29 Nisan 1951.. Büyük Türk kahramanı, Altay Kartalı namlı, Osman Batur'u şehadetinin 67. Yıl dönümünde saygıyla anıyoruz. Bolivya dağlarında öldürülen anarşist Che Guevara'yı değil, Altaylar da Çin'e meydan okuyan Asrın Kürşadı Osman Batur’u örnek alıyoruz. .

0

Şirinevler Fetih caddesinde bugün ve yarın Bahçelievler Ülkü Ocaklarının açmış oldukları stand dan alışveriş yaparak katkıda bulunabilirsiniz.

0

Şehit Fırat Yılmaz Çakıroğlu. .

0

Afrin şehidi Bilal Akpınar’ın Karabük Meydanında, yağmurun altında kılınan cenaze namazı... Üstünlük takvadadır. Takva sahibi olmak için onurlu,şerefli,haysiyetli bir ömür sürmek gerekir. O yüzden Türk Milleti yücedir..! Bir sırası gelen...OnBinlerce sıra bekleyen..! Ailesinin ve yüce Türk Milletinin başı sağ olsun.

0

Diyarbakır Lice ilçesi Yalaza Köyü kırsalında terör örgütü pkklı teröristlere karşı gerçekleştirilen operasyonda, MHP Lice eski ilçe başkanımız köy korucusu ÖMER TUMAÇ Şehit olmuştur. Rabbim şehadetini kabul etsin..!

4

Şehit Tankçı Uzman Çavuş Nurullah Seçen (Konya) Şehit Tankçı Uzman Çavuş Halil İbrahim Aygül (Çorum) Şehit Tankçı Uzman Çavuş Ufuk Akdağ (Giresun) Şehit Tankçı Teğmen Muhammed Cihangir Çubukçu Şehit Piyade Uzman Çavuş Ali Yılmaz (Isparta) Şehit Piyade Uzman Çavuş Ahmet Bayram (Hatay) Şehit Uzman Çavuş Feyzi Gürsu (Elazığ) Şehit Piyade Sözleşmeli Er Muhammed Osman Akagündüz (Niğde) Katil ABD nin verdiği silahlarla vurulduk.Ruhlarınız şad,mekanınız cennet olsun koçyiğitler.

11

0
2

Dünyaya TÜRK’ün mührünü gözlerine soka soka öğretip vuruyoruz :))

0

Bahçelievler Ülkü Ocaklarının Ocak binalarında düzenlediği kermes Cenab-ı Allah'ın seferde olan Şanlı Türk ordusunu muzaffer kılması için okunan Kuran'ı Kerim ve Fetih suresi ile başlamıştır. Tüm teşkilatımız ve halkımız davetlidir. .

1

Ülkü Ocakları Bahçelievler ilçe Başkanlığı olarak Ocağımıza katkı sağlamak için Ocak binamızda düzenleyeceğimiz kermesimiz yarın sabah 10 da Cenab-ı Allah'ın seferde olan Şanlı Türk ordusunu muzaffer kılması için okunacak Kuran'ı Kerim ve Fetih suresi ile başlayıp pazar akşamı bitecektir.

0

5

AFRİN ÜLKÜ OCAKLARI Allah Zevâl Vermesin.!

0

Cenab-ı Allah seferde olan Şanlı Türk ordusunu muzaffer eylesin.." KızılElma KutluÜlkümüzdür "

0

Daveti duyurması bizden davete icabet etmesi sizden. . Yaşasın Ülkü Ocakları. .

0

1

Ülküdaşımız Astsubay Musa ÖZALKAN Afrin Operasyonu (Zeytindalı Harekatı) kapsamında teröristlerle girdiği çatışmada şehit olmuştur. Allah mekanını cennet eylesin, Başımız Sağolsun. El-Fatiha.

5
Next »