uliana_skytska on Instagram

Uliana Seredych

Journalist at 24 Channel, Ukraine Lviv

Similar users See full size profile picture

Report inappropriate content

@uliana_skytska photos and videos

Прийшли послухати класику, а найбільше вразили витинанки у холі. Сором за себе, гордість за Альошкіну ))) at Львівська Обласна Філармонія

3

В епіцентрі краси ))

0

Вчора вперше в житті пасла... курей )) звучить смішно, але у нашому селі розвелося стільки лисиць, що мало не кожна хата має сумну історію втрати )) а ще є орли, яких мало цікавить дрібнота на фото, вони полюють на бройлерів. І на останок вночі сновигають ласки, які можуть пробратися у стайню і сцідити якійсь чубатій кров.

1

І тут їх стало двоє

2

💓@kravchukroksolana

1

Приймати себе сильою. Приймати себе слабкою.

6

Сьогоднішній балкон сповнений кольорами Приймаченко. Ну й вином, як без нього ))

0

Коли до відпустки один день, але треба наповнити верстку на 12 днів

3

Сьогдні Карпати, немов дівчина до якої давно не приїздили залицяльники, наклала яскравий макіяж, облилась квітковими парфумами і прикрили плечі хутряною накидкою. А ми стояли присоромлені - вибач, ми будемо приїжджати частіше.

2

Просто вдихати аромати at Tukhlya, L'Vivs'Ka Oblast', Ukraine

1

Жодні захери, профітролі, капкейки і тірамісу не викликають у мене таких запоморочень і тахікардій, як простий сливовий пиріг. Закарпаття, дякую, що не змушуєш довго чекати!

10

І нехай це фото стане нагадуванням для мене, що не усі сходи і драбини ведуть вгору.

2

Затишок

0

От красуня ж, правда?

9

Все, відтепер моє улюблене графіті! Чи взагалі це не графіті?

2

Коли жила в Німеччині, ніяк не могла змиритись з їхніми салатами. Кожного разу впадали у крайнощі: або накидували гору картоплі чи макаронів, або зробити салат виключно з одного інгредієнту, скажімо тільки огірки і заправка. Я за різноманіття, тому кілька разів на тиждень стою по півгодини біля умивальника і готую собі коробку чистенької зелені. Так аби потім приготування салату займало 3 хв.

5

Оцей краєвид був вартий 50 км на велосипеді у спеку ))) at Кар'єр Ясниський

1

Останнім часом ловлю на думці, що значно комфортніше займатись йогою вдома наодинці. У своєму темпі, з розміреним диханням. Мабуть, менш ефективно, але зате дуже солодко.

3
Next »